conmar lojistik logo
  Conmar Lojistik İngilizce Site
 
  • Conmar Lojistik
  • Conmar Lojistik
  • Conmar Lojistik
  • Conmar Lojistik
  • Conmar Lojistik
  • Conmar Lojistik
  • Conmar Lojistik
  • Conmar Lojistik
 
Kurumsal - Yönetimden Mesaj

Öncelikle hepinize kucak dolusu sevgiler ve saygılar sunmak isteriz.

Bizler, Conmar ailesi olarak, 2009 yılının neredeyse başlarında bulunduğumuz ve global krizin etkisi ile işletmelerin sürekli olarak küçülmeyi tartıştıkları, yanı sıra öngörüp gerçekleştirdikleri bu günlerde, Türk Lojistik sektörüne ve Dış Ticaret dünyasına yelken açıyor, Ülkemiz’e bu dönemde yeni bir firma kazandırmanın mutluluk, coşku ve onurunu taşıyoruz.

Küreselleşmenin dünyanın her noktasında dalga dalga yayıldığına hepimiz şahit olmaktayız. Belki de içinde bulunulan bu dönem, değişimlerin en fazla yaşanıldığı, globalleşmenin ise en yoğun hissedildiği dönem olsa gerek.

İletişim organlarının böylesine yaygın olmasının da, insanları daha fazla tüketme ihtiyacını hissetmeye ve yanı sıra, yalnızca kendi ülkesinde üretilen ürünlerle yetinmemeye zorladığını, böylelikle ülkeler arası ticaretin her geçen gün artış gösterdiğini ve göstermeye devam edeceğini hepimiz biliyor, benimsiyor ve bizzat yaşıyoruz. Ülkeler için son derece önem taşıyan Uluslararası Ticaret’in en önemli fonksiyonlarından bir tanesi, ticarete konu olan eşyaların zamanında ve istenildiği şekli ile, alıcıya ulaştırılmasıdır. Üretilen ürünün kalitesi kadar, bu sürecin doğru yönetimi de çok fazla önem arzetmektedir. Tedarik Zinciri yönetiminin bu önemli halkasında yer alan tüm diğer kuruluşlar gibi bizler de bundan böyle, Türk Dış Ticaret’ine hizmet ediyor olacak ve bunun sorumluluğunu en iyi şekli ile taşımaya çalışacağız. Yanı sıra, web sitemizi ziyaret ederek, mail adresini bırakıp bülten almak isteyenlere, lojistik ve dış ticaret dünyasındaki değişimleri ileterek, belki de kısa sürede sektörün referans noktalarından bir tanesi olacağız.

Tüm bu yapacaklarımızın yanında, yapmayacaklarımız da var elbette; sıralamak gerekirse; hiç bir zaman kendi menfaatimizi stratejik partner olarak gördüğümüz müşterimizin menfaatinden önde görmeyeceğiz. Asla kalitemizden ödün vermeyecek, para kaybetmeyi belki de bazen bu sebeple göze alacağız. İnsana verdiğimiz önem ve ayrıcalıktan, ilişkide olduğumuz tüm insanlar dahil olmak üzere, ödün vermeyeceğiz. Ve hiçbir zaman, misyonlarımızı, ilkelerimizi, hedeflerimizi ve iyi bir marka olabilme inancımızı yitirmeyecek, her zaman örnek teşkil etmeye çalışacağız.

Sözün makbulü kısa olanıdır; biz, her biri yirmi yılı aşkın iş tecrübelerine sahip şirket kurucuları olarak, aslında sektöre yeni dahil olmadık, hep buradaydık, o yüzden de “hoşbulduk” demek biraz garibimize gitmiyor değil, ancak Conmar olarak sektörde yerimizi yeni alan bir firma olmamız sebebi ile de aranıza “hoşgeldik - hoşgördük” diyoruz. Ailemize iştirak etmiş ve edecek olan, çalışanımız, stratejik ortağımız, tedarikçimiz, kısaca bize omuz verecek veya vermeyecek herkese de, aramıza “hoşgeldiniz” diyor, en derin saygılarımızı sunuyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı

GÜMRÜKLEME SÜREÇLERİNİZİ WEB ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ LOJİSTİK GÜNLERİNDE CONMAR RÜZGARI
CONMAR, MARMARA ÜNİVERSİTESİ’NİN DAVETLİSİ İDİ
LOJİSTİKTE EĞİTİM ŞART” DİYEN CONMAR, EĞİTİM GÜNLERİ’NİN 4.SÜNÜ DE BAŞARI İLE TAMAMLADI
DANİMARKA’NIN DEV SPOR MARKASI “HUMMEL” CONMAR İLE TÜRKİYE’DE
DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK DANIŞMANLIĞI’NDA CONMAR AYRICALIĞI
CONMAR’DAN KONFERANS ORGANİZASYONU
 
Zemedya İnternet Hizmetleri | Web Tasarım - Web Tabanlı Yazılım - Fotoğraf Çekim Hizmetleri